Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

Faqat Lil Rijal Rasasi de barbati

Faqat Lil Rijal Rasasi de barbati

oud

Faqat Lil Rijal de Rasasi este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Notele de varf sunt bergamot, sofran si Lemn de Agar(Oud); notele de mijloc sunt cardamom, orez, muscata si iasomie; Notele de baza sunt paciuli, lemn de santal, mosc, pielarie si Lemn de Agar(Oud).

bergamot sofran Lemn de Agar(Oud)

cardamom orez muscata iasomie

paciuli lemn de santal mosc pielarie Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Faqat Lil Rijal by Rasasi.

Faqat Lil Rijal Recenziile parfumurilor

Concluzia: acest parfum detroneaza orice parfum de la Montale. Superb

Catalin1981

Mi-am luat o mostra si acum astept sa-mi vina comanda. Este minunat. M-a fermecat si d-abia astept sa-l port.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rasasi Faqat Lil Rijal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rasasi Faqat Lil Rijal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Faqat Lil Rijal dupa Rasasi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Faqat Lil Rijal de Rasasi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

ScentStory 24 Gold Montblanc Individuel Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Versace Versace Man Eau Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Christian Dior Fahrenheit Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Intense Aramis Perfume Calligraphy Rose Thierry Mugler A*Men Hermes Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Givenchy Xeryus Rouge Bvlgari Aqva Amara Rasasi La Yuqawam Homme Cartier Declaration