Designeri » R S » Floral « Grupuri

Opera Rasasi de dama

Opera Rasasi de dama

Opera de Rasasi este un parfum Floral de dama. Notele de varf sunt bergamot si coacaze negre; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si condimente; Nota de baza este mosc.

bergamot coacaze negre

iasomie trandafir condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Opera by Rasasi.

Opera Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rasasi Opera fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rasasi Opera, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Opera dupa Rasasi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Opera de Rasasi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Max Mara Max Mara Gold Touch Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Clean Clean Fragrance Bath and Body Works Wild Honeysuckle Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Calvin Klein Eternity Summer 2010 Bronnley Lily of the Valley Parfums DelRae Coup de Foudre Fiorucci Pin Up I M Sensual