Designeri » R S » Oriental « Grupuri

Shatha Al Oudh Rasasi unisex

Shatha Al Oudh Rasasi unisex

Avut: 1 Vreau: 1

Shatha Al Oudh de Rasasi este un parfum Oriental unisex. Notele de varf sunt trandafir, condimente si tinctura de sol; notele de mijloc sunt note florale si note lemnoase; Notele de baza sunt mosc, ambra si rasina.

trandafir condimente tinctura de sol

note florale note lemnoase

mosc ambra rasina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Shatha Al Oudh by Rasasi.

Shatha Al Oudh Recenziile parfumurilor

adr
adr

nu imi place deloc cum miroase nici nu stiu daca poate fi numit parfum are un miros acru otetos fermentabil parca eu unul nu am simtit nici o nta florala decat acru de la inceput pana la sfarsi defapt am si aruncat parfumul atat de rau era

Shatha Al Oudh by Rasasi 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rasasi Shatha Al Oudh fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rasasi Shatha Al Oudh, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Shatha Al Oudh dupa Rasasi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Shatha Al Oudh de Rasasi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Annick Goutal Myrrhe Ardente Avon Perceive Jovoy Paris Oriental Mary Kay Affection Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Korloff Paris Kn°II DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent