Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Tasmeem Men Rasasi de barbati

Tasmeem Men Rasasi de barbati

Il am: 2 Semnatura mea: 1

Tasmeem Men de Rasasi este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Notele de varf sunt cardamom, pelin si chimion; notele de mijloc sunt trandafir si radacina de stanjenel; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, ambra, mosc, vanilie si boabe de tonka.

cardamom pelin chimion

trandafir radacina de stanjenel

lemn de santal paciuli ambra mosc vanilie boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tasmeem Men by Rasasi.

Tasmeem Men Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rasasi Tasmeem Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rasasi Tasmeem Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tasmeem Men dupa Rasasi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tasmeem Men de Rasasi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Annayake Tsukimi Frederic Malle Noir Epices Etat Libre d`Orange Nombril Immense Penhaligon`s LP No.9 for Men biehl parfumkunstwerke mb03 Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Franck Olivier Passion Man Susanne Lang Red Ginger Ayala Moriel Bois d'Hiver Ayala Moriel Epice Sauvage Antonio Banderas The Secret Carolina Gynning Passion