Designeri » R S » Floral « Grupuri

Love Rose Reminiscence de dama

Love Rose Reminiscence de dama

Love Rose Reminiscence de dama Imagini

Love Rose de Reminiscence este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou Love Rose a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Angeline Leporini. Parfumul prezinta trandafir, trandafir rosu de Turcia, iasomie, stanjenel, pielarie si muschi.

trandafir trandafir rosu de Turcia iasomie stanjenel pielarie muschi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Love Rose by Reminiscence.

Love Rose Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence Love Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence Love Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Love Rose dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Love Rose de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Yves Rocher Vie Privée 2007 Avon U by Ungaro for Her Mary Kay Belara Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete Ted Lapidus Lovely Fantasme Hugo Boss Boss Orange Loewe Esencia Femme Voluspa Enfleurage Caswell Massey Honeysuckle Amway Opportune Novaya Zarya Gvozdika