Designeri » R S » « Grupuri

Mi Fa Reminiscence de dama

Mi Fa Reminiscence de dama

Mi Fa Reminiscence de dama Imagini Mi Fa Reminiscence de dama Imagini Mi Fa Reminiscence de dama Imagini

Mi Fa de Reminiscence este un parfum de dama. Mi Fa a fost lansat in 2008. Mi Fa a fost creat de Zoe Coste si Jacques Flori. Notele de varf sunt marshmallow, portocala, bergamota siciliana, mandarina italieneasca , migdale amare, lavanda, rozmarin, menta si note verzi; notele de mijloc sunt neroli, iasomie, petit grain si piper negru; Notele de baza sunt vanilie, mosc, boabe de tonka, cedru de Virginia, lemn de santal si ambra.

marshmallow portocala bergamota siciliana mandarina italieneasca migdale amare lavanda rozmarin menta note verzi

neroli iasomie petit grain piper negru

vanilie mosc boabe de tonka cedru de Virginia lemn de santal ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mi Fa by Reminiscence.

Mi Fa Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence Mi Fa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence Mi Fa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mi Fa dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mi Fa de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
s.Oliver s.Oliver Selection for Men Perry Ellis Perry Ellis m Yves Rocher Vanille Bourbon Rosario Flores Siento Diesel Fuel For Life She Summer Dorissima Goldmund Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Il Profvmo Pioggia Salata Jalaine Vanilla Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue Renato Balestra Argento Pour Homme