Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Oud Reminiscence unisex

Oud Reminiscence unisex

oud
Oud Reminiscence unisex Imagini Oud Reminiscence unisex Imagini

Oud de Reminiscence este un parfum Oriental Condimentat unisex. Oud a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta piper roz, sofran, cardamom, trandafir, ambra, Lemn de Agar(Oud), Castoreum si paciuli.

piper roz sofran cardamom trandafir ambra Lemn de Agar(Oud) Castoreum paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oud by Reminiscence.

Oud Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence Oud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence Oud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oud dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oud de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Frederic Malle Noir Epices Aramis Aramis Classic Reserve Byredo Chembur Isabela Capeto Isabela Capeto Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit Pacifica Madagascar Spice Caron Poivre DSH Perfumes Nourouz Thymes Ambersweet Orange Smell Bent Desperado Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Hilde Soliani Saaliiisssiimo