Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

Patchouli Reminiscence de dama

Patchouli Reminiscence de dama

Patchouli de Reminiscence este un parfum Oriental Lemnos de dama. Patchouli a fost lansat in 1970. Parfumul prezinta cedru, paciuli, lemn de santal, vetiver, vanilie, boabe de tonka, laudanum frantuzesc, balsam Tolu si mosc alb.

cedru paciuli lemn de santal vetiver vanilie boabe de tonka laudanum frantuzesc balsam Tolu mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Patchouli by Reminiscence.

Patchouli Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence Patchouli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence Patchouli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Patchouli dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Patchouli de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Armand Basi Basi Femme Calvin Klein Obsession for Men Chanel Coco Mademoiselle Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Estée Lauder Sensuous Christian Dior Elixir Midnight Poison Aubusson man.aubusson Halle Berry Halle Rodier Rodier pour Femme Atelier Flou Monsieur mon Amour Mazzolari Mazzolari Dorin Un Air d’Arabie Musk