Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

Patchouli Reminiscence de dama

Patchouli Reminiscence de dama

Patchouli de Reminiscence este un parfum Oriental Lemnos de dama. Patchouli a fost lansat in 1970. Parfumul prezinta cedru, paciuli, lemn de santal, vetiver, vanilie, boabe de tonka, laudanum frantuzesc, balsam Tolu si mosc alb.

cedru paciuli lemn de santal vetiver vanilie boabe de tonka laudanum frantuzesc balsam Tolu mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Patchouli by Reminiscence.

Patchouli Recenziile parfumurilor

Patchouli by Reminiscence 3.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence Patchouli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence Patchouli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Patchouli dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Patchouli de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Balenciaga Rumba Creed Himalaya Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Givenchy Pi Leather Jacket Montblanc Individuel Dana Ambush original Seven Skies Lalita Benefit My place or yours Gina Molinard Nirmala S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme M. Micallef Patchouli Fragonard Eau de Hongrie