Designeri » R S » Floral Acvatic « Grupuri

Rem Reminiscence unisex

Rem Reminiscence unisex

marin
sarat

Rem de Reminiscence este un parfum Floral Acvatic unisex. Rem a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt apa de mare, trandafir, liliac si iasomie; notele de mijloc sunt schinduf si paciuli; Notele de baza sunt mosc, boabe de tonka si vanilie.

apa de mare trandafir liliac iasomie

schinduf paciuli

mosc boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rem by Reminiscence.

Cheap & Chic Light Clouds

Rem Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence Rem fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence Rem, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rem dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rem de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Acvatic
Kenzo L'Eau par Kenzo Issey Miyake L'eau d'Issey Missoni Missoni Acqua Avon Blue Rush for Her Yves Rocher Ming Shu Lilly Pulitzer Beachy Ayala Moriel l'Écume des Jours Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Roberto Capucci Nuance Mazzolari Marina Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Prescriptives Potion