Designeri » R S » Floral « Grupuri

White Tubereuse Reminiscence de dama

White Tubereuse Reminiscence de dama

tuberoza

White Tubereuse de Reminiscence este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou White Tubereuse a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta tuberoza, condimente, muschi si note lemnoase.

tuberoza condimente muschi note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about White Tubereuse by Reminiscence.

Kenzo Jungle L'Elephant

White Tubereuse Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Reminiscence White Tubereuse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Reminiscence White Tubereuse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica White Tubereuse dupa Reminiscence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre White Tubereuse de Reminiscence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Benetton Tribu Joop! Joop! Rococo Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa DSH Perfumes Nouveau Gardenia DSH Perfumes Padme Lotus Acorelle R de Rose Rifat Ozbek Ozbek Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Jeanne Arthes Cassandra Bleu