Designeri » R S » Oriental Floral « Grupuri

Lune d`Ete Remy Latour de dama

Lune d`Ete Remy Latour de dama

miere
Lune d`Ete Remy Latour de dama Imagini Lune d`Ete Remy Latour de dama Imagini

Lune d`Ete de Remy Latour este un parfum Oriental Floral de dama. Lune d`Ete a fost lansat in 1993. Notele de varf sunt portocala, miere, tagetes, zambila, cuisoare, bergamot si trandafir; notele de mijloc sunt gardenie, piersica, iasomie si ylang-ylang; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, mosc, lichen si cedru.

portocala miere tagetes zambila cuisoare bergamot trandafir

gardenie piersica iasomie ylang-ylang

lemn de santal ambra mosc lichen cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lune d`Ete by Remy Latour.

Agua de Rosas

Lune d`Ete Recenziile parfumurilor

SLUMY
SLUMY

Desi e foarte vechi,parca-mi aminteste de copilarie,de parfumul anilor apusi,notele fructate,persista pe piele,si este un parfum,unic pentru femeile puternice si misterioase.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Remy Latour Lune d`Ete fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Remy Latour Lune d`Ete, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lune d`Ete dupa Remy Latour. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lune d`Ete de Remy Latour reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Bvlgari BLV Notte Pour Femme Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Escada Incredible Me Dana Heaven Sent Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Opus Oils Jitterbug Apothia L Eau de Parfum Gloria Vanderbilt Fatale Ayala Moriel Indigo Rasasi Busaina Guerlain Plus Que Jamais