Designeri » R S » Floral Fructat « Grupuri

RM Magic Remy Marquis de dama

RM Magic Remy Marquis de dama

RM Magic de Remy Marquis este un parfum Floral Fructat de dama. RM Magic a fost lansat in 2009. Nota de varf este piersica; notele de mijloc sunt bujor, trandafir si crin; Nota de baza este lemn de santal.

piersica

bujor trandafir crin

lemn de santal

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about RM Magic by Remy Marquis.

RM Magic Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Remy Marquis RM Magic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Remy Marquis RM Magic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica RM Magic dupa Remy Marquis. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre RM Magic de Remy Marquis reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Versus Time For Pleasure Adidas Tropical Passion Benetton Energy Woman Laura Mercier Eau Gourmande Violette Anna Sui Night of Fancy Fragonard Ile d`Amour Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Sarah Jessica Parker SJP NYC Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me Eisenberg I Am Estée Lauder Pleasures Bloom Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai