Designeri » R S » Floral « Grupuri

Charlie Blue Revlon de dama

Charlie Blue Revlon de dama

Charlie Blue de Revlon este un parfum Floral de dama. Charlie Blue a fost lansat in 1973. Parfumul prezinta lemn de santal, mosc, iasomie, lichen, trandafir si muscata.

lemn de santal mosc iasomie lichen trandafir muscata

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Charlie Blue by Revlon.

Charlie Blue Recenziile parfumurilor

Aveseea
Aveseea

Părea mai promițător după descrierea notelor. Din păcate, nu e. Moscul e prea înțepător, iar celelalte note (de care eram interesată), prea slabe în comparație cu el. Îmi aduce în schimb aminte de parfumurile bunicii, și nu mă refer la cele stilate și clasice, ci mai degrabă kitschioase..

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Charlie Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Charlie Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Charlie Blue dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Charlie Blue de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Coach Coach Montana Montana Mood Sensual Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Abercrombie & Fitch Ezra Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete Novae Plus Papillon Ralph Lauren Romance Tender Notes Jacques Fath Jacques Fath Irissime Donna Karan Essence Jasmine Roger Vivier La Rose Orla Kiely Orla Kiely Madonna Nudes 1979 Musical