Designeri » R S » Oriental Floral « Grupuri

Charlie Gold Revlon de dama

Charlie Gold Revlon de dama

caramel

Charlie Gold de Revlon este un parfum Oriental Floral de dama. Charlie Gold a fost lansat in 1995. Parfumul prezinta portocala, caisa, lemn de santal, prune, ambra, scortisoara, mosc, violeta, frezie, piersica, iasomie, caramel, cuisoare, cedru si trandafir.

portocala caisa lemn de santal prune ambra scortisoara mosc violeta frezie piersica iasomie caramel cuisoare cedru trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Charlie Gold by Revlon.

Charlie Gold Recenziile parfumurilor

roxana05
roxana05

Îmi aduce aminte de anii de liceu, de aceea il am și probabil îl voi avea mereu în garderobă. E mai mult decat ieftin, iar la nivel de calitate și originalitate, poate că sunt subiectivă, dar depășește multe din parfumurile scumpe.
E extrem de frumos de purtat pe vreme rece, în apropierea Craciunului, probabil datorită scorțișoarei și cuișoarelor din compoziție. Eu nu simt notele florale, doar cele condimentate, considerând-l de altfel și gurmand, de vină fiind caramelul..
În concluzie, pentru cei cu buget limitat, pe timp de iarnă, acest parfum poate fi mai mult decât o alegere excelentă!

Charlie Gold by Revlon 4.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Charlie Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Charlie Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Charlie Gold dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Charlie Gold de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Guerlain L'Instant de Guerlain Montale Aoud Damascus Alexander McQueen My Queen Rance 1795 Rouge S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Nicole Miller Nicole Miller DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Kat Von D Sinner Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Creed Angelique Encens Mona di Orio Musc