Designeri » R S » Floral Verde « Grupuri

Charlie White Revlon de dama

ozonic
acvatic
Charlie White Revlon de dama Imagini

Charlie White de Revlon este un parfum Floral Verde de dama. Charlie White a fost lansat in 1994. Parfumul prezinta violeta, piersica, iasomie, lacramioare, pepene rosu si trandafir.

violeta piersica iasomie lacramioare pepene rosu trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Charlie White by Revlon.

Charlie White Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Charlie White fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Charlie White, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Charlie White dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Charlie White de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Versace Versus Time For Energy Issey Miyake Soleil d`Issey Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea CB I Hate Perfume Tea/Rose Miller Harris Fleur du Matin Avon Wish of Luck Boadicea the Victorious Delicate D.S. & Durga Silent Grove Love & Toast Juniper Gin Oriflame Solliden for Her Max Azria BCBGirls Nature Farmacia SS. Annunziata Takis