Designeri » R S » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Fire & Ice Cool Revlon de dama

Fire & Ice Cool Revlon de dama

Fire & Ice Cool de Revlon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Fire & Ice Cool a fost lansat in 1997. Parfumul prezinta note florale, lemn de santal si mosc.

note florale lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fire & Ice Cool by Revlon.

Fire & Ice Cool Recenziile parfumurilor

Fire & Ice Cool by Revlon 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Fire & Ice Cool fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Fire & Ice Cool, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fire & Ice Cool dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fire & Ice Cool de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Gucci Gucci Rush 2 Ralph Lauren Glamourous Daylight Eau D`Italie Paestum Rose Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Adidas Adidas Pure Energy s.Oliver QS by s.Oliver Yves Rocher Cantate Love & Toast Pomme Poivre Modigliani Supreme Barbara Orbison Pretty Woman Nutrimetics Khantor Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret