Designeri » R S » Chypre « Grupuri

Flair Revlon de dama

Flair Revlon de dama

Flair Revlon de dama Videouri
Flair Revlon de dama Imagini Flair Revlon de dama Imagini

Flair de Revlon este un parfum Chypre de dama. Flair a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Annie Buzantian. Notele de varf sunt maracuia si coacaze negre; notele de mijloc sunt bujor, ylang-ylang si lacramioare; Notele de baza sunt prune, paciuli si pralina.

maracuia coacaze negre

bujor ylang-ylang lacramioare

prune paciuli pralina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flair by Revlon.

Flair Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Flair fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Flair, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flair dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flair de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Ayala Moriel Ayalitta Tom Ford Moss Breches Solange Azagury-Partridge Cosmic Halston Halston Z Comme des Garcons H&M Penhaligon`s Racquets Formula Novaya Zarya Chypre Amway Quixotic Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Atelier Cologne Trefle Pur Amouage The Library Collection Opus I Galimard Seigneur