Designeri » R S » Floral Fructat « Grupuri

Lasting Revlon de dama

Lasting Revlon de dama

acvatic

Lasting de Revlon este un parfum Floral Fructat de dama. Lasting a fost lansat in 1995. Notele de varf sunt lotus si Para; notele de mijloc sunt osmanthus, heliotrop si lacramioare; Notele de baza sunt note lemnoase, paciuli, lemn de santal si mosc.

lotus Para

osmanthus heliotrop lacramioare

note lemnoase paciuli lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lasting by Revlon.

Lasting Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Lasting fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Lasting, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lasting dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lasting de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Alfred Sung Bijou Love Passport Rosy Sky Luciano Soprani Jolie Emanuel Ungaro Apparition Facets Gai Mattiolo Gai Mattiolo Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Oriflame Elvie Summer Magic Marc Jacobs Apple Splash Lancome Tresor In Love Filles des Iles Floral Exotique Louis Feraud Eau des Sens Oriflame The Babes Crazy Kiwi