Designeri » R S » Oriental Floral « Grupuri

Xia Xiang Revlon de dama

Xia Xiang Revlon de dama

Avut: 1 Vreau: 1

Xia Xiang Revlon de dama Imagini Xia Xiang Revlon de dama Imagini

Xia Xiang de Revlon este un parfum Oriental Floral de dama. Xia Xiang a fost lansat in 1987. Notele de varf sunt bergamot, lamaie de Amalfi si mandarina; notele de mijloc sunt iasomie, floare de portocal african, gardenie, ylang-ylang, trandafir si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, lichen, boabe de tonka, vanilie, piersica, pruna si musetel.

bergamot lamaie de Amalfi mandarina

iasomie floare de portocal african gardenie ylang-ylang trandafir lacramioare

lemn de santal paciuli lichen boabe de tonka vanilie piersica pruna musetel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Xia Xiang by Revlon.

Xia Xiang Recenziile parfumurilor

craitza
craitza

L-am purtat cu multi ani in urma si am ramas cu o amintire extrem de placuta.Ca multe alte parfumuri bune nu se mai produce de mult.Pacat!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Revlon Xia Xiang fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Revlon Xia Xiang, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Xia Xiang dupa Revlon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Xia Xiang de Revlon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Stella McCartney Stella Velvet Avon Passion Dance Anastacia Resurrection Remy Latour Attractive Amouage Esprit d`Amouage Carla Fracci Hamlet Prince Matchabelli Ginger Lotus Gale Hayman Sunset Boulevard Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Jean-Claude Jitrois Jitrois David & Victoria Beckham Intimately Yours Women