Designeri » R S » Chypre Fructat « Grupuri

Reb'l Fleur Rihanna de dama

Reb'l Fleur Rihanna de dama

acorduri de cocos
Reb'l Fleur Rihanna de dama Videouri
Reb'l Fleur Rihanna de dama Imagini Reb'l Fleur Rihanna de dama Imagini Reb'l Fleur Rihanna de dama Imagini Reb'l Fleur Rihanna de dama Imagini Reb'l Fleur Rihanna de dama Imagini

Reb'l Fleur de Rihanna este un parfum Chypre Fructat de dama. Reb'l Fleur a fost lansat in 2010. Reb'l Fleur a fost creat de Caroline Sabas si Marypierre Julien. Notele de varf sunt piersica, prune si fructe rosii; notele de mijloc sunt tuberoza, violeta, nuca de cocos si trandafir japonez; Notele de baza sunt mosc, paciuli, ambra si vanilie.

piersica prune fructe rosii

tuberoza violeta nuca de cocos trandafir japonez

mosc paciuli ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Reb'l Fleur by Rihanna.

Black XS for Her
Angel

Reb'l Fleur Recenziile parfumurilor

roxcherryscorp
roxcherryscorp

Fata de alte parfumuri de vedeta, dupa parerea mea, Reb'l Fleur Rihanna este unul foarte reusit. Este un parfum destul de persistent, exotic, fructat care se face foarte usor remarcat. Desi nu imi plac parfumurile foarte fructate, pe acesta il iubesc. Nota mea 9/10

Se vrea un parfum exotic, cu miros de cocos, piersica si vanilie si oarecum reuseste, insa nu este un pafum de calitate, ingredientele miros destul de ieftinut, ceea ce este de asteptat la u parfum de vedeta...
siaj si persistenyta moderate. Nota mea: 4/10

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Nu- mi place nuca de cocos iar acesta e primul parfum care contine acest ingredient si imi place. Este intradevar o combinatie foarte reusita de cocos,vanilie, mosc, paciuli si fructe. Este dulce dar nu e o vanilie uscata, seaca iar rezultatul amestecului de ingrediene da o personalitate aparte parfumului.

Lussy
Lussy

Este unul dintre parfumurile mele preferate si nu zic acest lucru pentru ca imi place Rihanna ci pentru faptul ca acest parfum este fix pe gustul meu, dulce cu un miros foarte placut deloc greu in care se regasesc vanilia si nuca de cocos impreuna cu piersica. Desi poate fi comandat si in Romania l-am achiziotionat din Canada unde am reusit sa il si testez inainte de a-l cumpara si pot sa zic ca a fost dragoste la primul puf. Daca va plac parfumurile dulci, Reb'l Fleur este un must!

Bea
Bea

Rihanna Reb'l Fleur are o aroma exotica, nemaintalnita pana la niciun parfum. Are un miros unic, in care disting cocos, vanilie, para, fructe rosii, prune.
Nu ma innebunesc dupa el(de aceea m-am si descotorosit de el), dar merita cumparat, daca sunteti fani ai parfumurilor chypre fructate...sau ai Rihannei;;) . Are un pret avantajos, iar siajul si persistenta sunt mai mult decat multumitoare.
Nota 8/10.

Reb'l Fleur by Rihanna, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Reb'l Fleur Perfume by Rihanna, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Reb'l Fleur Perfume by Rihanna, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 3.4oz
Reb'l Fleur Gift Set by Rihanna Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 3 oz Body Lotion 3 oz Shower Gel .34 oz Mini EDP Spray
Gift Set 4oz
Rihanna Reb l Fleur Gift Set I. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 3 oz Shower Gel 3 oz Eau De Parfum 0,33 oz
FragranceNet.com
Rihanna Reb'l Fleur by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Rihanna Reb'l Fleur by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Reb'l Fleur Perfume by Rihanna, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Reb'l Fleur Perfume by Rihanna, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Parfum 3.4oz
Rihanna Reb'l Fleur by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3 oz Shower Gel 3 oz eau de Parfum Spray .34 oz for Women
Macys.com
Reb'l Fleur by Rihanna Eau de Parfum, 3.4 oz
Reb'l Fleur by Rihanna Eau de Parfum, 3.4 oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rihanna Reb'l Fleur fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rihanna Reb'l Fleur, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Reb'l Fleur dupa Rihanna. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Reb'l Fleur de Rihanna reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Cinema Calvin Klein Euphoria Givenchy Ange ou Demon Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Chanel Coco Noir Christian Dior Miss Dior Le Parfum Guerlain L'Instant Magic Roberto Cavalli Serpentine Gucci Gucci Rush Oriflame M by Marcel Marongiu Christian Dior Dior Addict Chopard Wish Thierry Mugler Alien Bvlgari Jasmin Noir Paco Rabanne Black XS for Her Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Insolence Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense