Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

Oud Divin Robert Piguet unisex

Oud Divin Robert Piguet unisex

oud
cafea

Oud Divin de Robert Piguet este un parfum Oriental Lemnos unisex. Acesta este un parfum nou Oud Divin a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Notele de varf sunt rasini, cafea si Lemn de Agar(Oud); Nota de mijloc este boabe de tonka; Notele de baza sunt paciuli si vetiver de Haiti.

rasini cafea Lemn de Agar(Oud)

boabe de tonka

paciuli vetiver de Haiti

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oud Divin by Robert Piguet.

Oud Divin Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Foarte captivant, seducător.Mirosul de cafea(mai mult un espresso cremos, asa l-am perceput eu),are un siaj ff puternic iar combinația cu oud este fatala.Parfumul este puternic,își păstrează masculinitatea ff bine prin notele de vetiver si paciuli.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Robert Piguet Oud Divin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Robert Piguet Oud Divin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oud Divin dupa Robert Piguet. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oud Divin de Robert Piguet reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Robert Piguet Visa 2007 Frederic Malle Portrait of a Lady By Kilian Back to Black Frederic Malle Carnal Flower Histoires de Parfums 1725 Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Divine L'Infante MDCI Parfums Invasion Barbare Ormonde Jayne Frangipani Robert Piguet Rose Perfection Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Yves Saint Laurent Opium Jean Patou Joy Robert Piguet Alameda Sisley Eau du Soir Amouage Ciel Pour Femme Hermes 24 Faubourg Tom Ford Noir de Noir