Designeri » R S » Oriental Floral « Grupuri

V. Intense Robert Piguet de dama

V. Intense Robert Piguet de dama

V. Intense de Robert Piguet este un parfum Oriental Floral de dama. Acesta este un parfum nou V. Intense a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta sofran, trandafir, prune, lemn de santal si boabe de tonka.

sofran trandafir prune lemn de santal boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about V. Intense by Robert Piguet.

V. Intense Recenziile parfumurilor

Michelle
Michelle

O prună frumoasă care umple camera! Dulceagă, uşor, foarte uşor afumată şi pe care, deşi e aşezată pe un "pat" dulceag de boabe de tonka, eu o simt şi uşor picantă, fapt care mă face să îmi placă acest gurmand. Un parfum lucrat cu măiestrie, cu persistenţă şi proiecţie bună.

V. Intense by Robert Piguet 4.75 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Robert Piguet V. Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Robert Piguet V. Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica V. Intense dupa Robert Piguet. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre V. Intense de Robert Piguet reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Portrait of a Lady Amouage Honour Woman Nobile 1942 Ponte Vecchio W Puredistance Opardu Robert Piguet Visa 2007 Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Ormonde Jayne Frangipani Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Amouage Memoir Woman Reminiscence Tonka Sospiro Perfumes Accento WIDIAN IV Jul et Mad Paris Néa Sospiro Perfumes Opera Amouage Beloved Guerlain French Kiss Panouge Isabey Gardenia Sospiro Perfumes Erba Pura Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Robert Piguet Alameda