Designeri » R S » Oriental Floral « Grupuri

V. Intense Robert Piguet de dama

V. Intense Robert Piguet de dama

V. Intense de Robert Piguet este un parfum Oriental Floral de dama. Acesta este un parfum nou V. Intense a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Parfumul prezinta sofran, trandafir, prune, lemn de santal si boabe de tonka.

sofran trandafir prune lemn de santal boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about V. Intense by Robert Piguet.

V. Intense Recenziile parfumurilor

cateyes
cateyes

Asteptarile mele erau cu totul altele si ma bucur ca nu s-au adeverit, pentru ca imi imaginam un Robert Piguet din cale-afara de tenebros. Parfumul acesta este foarte aromat, combinatia de santal cu boabe tonka imi creeaza iluzia ca simt si scortisoara, dar exclusiv in faza de pulverizare si asezare a parfumului pe piele, pentru ca apoi pruna e deliciul principal- vine exact cu aroma unui magiun de prune cu nuci coapte prin el si cu iz usor afumat.

Michelle
Michelle

O prună frumoasă care umple camera! Dulceagă, uşor, foarte uşor afumată şi pe care, deşi e aşezată pe un "pat" dulceag de boabe de tonka, eu o simt şi uşor picantă, fapt care mă face să îmi placă acest gurmand. Un parfum lucrat cu măiestrie, cu persistenţă şi proiecţie bună.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Robert Piguet V. Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Robert Piguet V. Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica V. Intense dupa Robert Piguet. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre V. Intense de Robert Piguet reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Amouage Honour Woman Ormonde Jayne Frangipani Frederic Malle Portrait of a Lady WIDIAN IV Nobile 1942 Ponte Vecchio W Sospiro Perfumes Opera Panouge Isabey Gardenia Puredistance Opardu Sospiro Perfumes Erba Pura Hermes L’Ambre des Merveilles Reminiscence Tonka Frederic Malle En Passant Amouage Memoir Woman Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Atelier Cologne Silver Iris Tiziana Terenzi Andromeda Jul et Mad Paris Néa Xerjoff More Than Words Robert Piguet Alameda Divine L'Infante