Designeri » R S » Floral Acvatic « Grupuri

Acqua Roberto Cavalli de dama

Acqua Roberto Cavalli de dama

acvatic
Acqua Roberto Cavalli de dama Imagini Acqua Roberto Cavalli de dama Imagini

Acqua de Roberto Cavalli este un parfum Floral Acvatic de dama. Acqua a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Louise Turner. Notele de varf sunt iasomie, note de apa si lamaie; Nota de mijloc este lacramioare; Nota de baza este mosc.

iasomie note de apa lamaie

lacramioare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Acqua by Roberto Cavalli.

Datura Noir

Acqua Recenziile parfumurilor

cris82
cris82

Este un parfum placut, dulceag, dar curat, de vara, insa m-a dezamagit persistenta lui. Dupa 2 ore nu-l mai simt, ceea ce este inacceptabil pentru pretul platit.

Dana Maria
Dana Maria

Mie imi miroase a marar. Nu e un parfum de vara. Si nici nu e prea placut, in opinia mea. Fata de cel auriu si Nero Assoluto mi se pare o gluma proasta.

bluelight
bluelight

Un pafum dulce de vara in care eu personal simt lacramioarele cel mai tare , mi se pare foarte jucaus si te bine dispune

Un parfum care a devenit foarte repede popular, mai ales in randul adolescentelor, sau a celor care poarta foarte bine parfumurile foarte dulci. Sunt listate in lista oficiala doar cateva ingrediente, insa eu nu prea le simt ca atare. Exista o iasomie, insa ea eate una imbacsita, parca ar fi putreda, foarte dulce. Ma asteptam ca acest parfum sa fie unul usor, acvatic, de vara, insa nu este asa. Este un parfum foarte dulce, care miroase a guma de mestecat cu aroma de pepene rosu:) Serios, asta este mirosul pe care eu il simt; sau a caramele.Oricum, ceva de genul asta... Sa porti un astfel de parfum pe timp de canicula, este... demential; mai ales pentru cei din jur:) Cu siajul si persistenta sta foarte bine, dar e cam prea dulce pentru mine.
Nota mea. 4/10

Sample
Roberto Cavalli Acqua Sample by Roberto Cavalli, .04 oz Vial sample for Women
Roberto Cavalli Acqua Sample by Roberto Cavalli, .04 oz Vial sample for Women
Eau De Toilette 1oz
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 1 oz for Women
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 1 oz for Women
Eau De Toilette 1.7oz
Roberto Cavalli Acqua Perfume by Roberto Cavalli, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Beautyspin.com
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette for women 1.7 oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette for women 1.7 oz
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 1.7 oz for Women
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 1.7 oz for Women
Eau De Toilette 2.5oz
Roberto Cavalli Acqua Perfume by Roberto Cavalli, 2.5 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
Eau De Toilette 1oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
ThePerfumeSpot.com
Eau De Toilette 2.5oz
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
Beautyspin.com
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette for women 2.5 oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette for women 2.5 oz
Eau De Toilette 2.5oz
Roberto Cavalli Acqua Perfume by Roberto Cavalli, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 2.5 oz Tester for Women
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 2.5 oz Tester for Women
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 2.5 oz for Women
Roberto Cavalli Acqua by Roberto Cavalli EDT Spray 2.5 oz for Women
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Roberto Cavalli Acqua Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roberto Cavalli Acqua fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roberto Cavalli Acqua, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Acqua dupa Roberto Cavalli. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Acqua de Roberto Cavalli reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Yves Saint Laurent Elle Calvin Klein Euphoria Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche Ralph Lauren Romance Guerlain Insolence Eau de Parfum Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Roberto Cavalli Serpentine Elie Saab Le Parfum Yves Saint Laurent Cinema Giorgio Armani Si Chanel Chance Eau Tendre Dolce&Gabbana D&G Light Blue Calvin Klein Eternity Aqua for Women Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Christian Dior Midnight Poison Estée Lauder Pleasures Christian Dior J`adore Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Pure Poison