Designeri » R S » Floral Fructat « Grupuri

Just Cavalli Her Roberto Cavalli de dama

cafea
scortisoara
Just Cavalli Her Roberto Cavalli de dama Imagini

Just Cavalli Her de Roberto Cavalli este un parfum Floral Fructat de dama. Just Cavalli Her a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Karine Dubreuil. Notele de varf sunt frunze de bambus, scortisoara, cassia, bergamota siciliana, mar si rasina elemi; notele de mijloc sunt ciclama, cafea, iasomie si lotus; Notele de baza sunt ambra, mosc, cedru, vanilie de Madagascar si tutun.

frunze de bambus scortisoara cassia bergamota siciliana mar rasina elemi

ciclama cafea iasomie lotus

ambra mosc cedru vanilie de Madagascar tutun

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Just Cavalli Her by Roberto Cavalli.

1969 Parfum de Revolte

Just Cavalli Her Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

Un parfum dulce,fructat-floral, dragut as spune dar dezamagitor in privinta siajului. De asemenea nici mirosul nu este unul extraordinar avand in vedere recenziile pe alte site-uri facute acestui parfum. Il vad perfect pentru zilele reci de toamna insa nu va asteptati sa va simtiti seducatoare si sa vibrati atmosfera din jur cu acest parfum.

laura_mihaela2003
laura_mihaela2003

un parfum care te inconjoara cu caldura, numai bun pt vremea rece. imi place!

adamescuandra
adamescuandra

superb parfum dulce senzual si luxos

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roberto Cavalli Just Cavalli Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roberto Cavalli Just Cavalli Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Just Cavalli Her dupa Roberto Cavalli. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Just Cavalli Her de Roberto Cavalli reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roberto Cavalli Serpentine Paco Rabanne Ultraviolet Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Cartier Baiser Vole Rochas Alchimie Trussardi My Name Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Trussardi Donna Trussardi 2011 Gucci Envy Valentino Valentina Valentino Valentina Assoluto Chopard Wish Pierre Balmain Ambre Gris Chanel Coco Mademoiselle Prada Prada Candy Lacoste Touch of Pink Yves Saint Laurent Belle d`Opium Christian Dior Dior Addict 2