Designeri » R S » « Grupuri

Serpentine Silver Roberto Cavalli de dama

Serpentine Silver Roberto Cavalli de dama

tropical

Serpentine Silver de Roberto Cavalli este un parfum de dama. Serpentine Silver a fost lansat in 2008. Nota de varf este floare de mangotier; notele de mijloc sunt piper negru, mimoza si floarea tiare; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc alb.

floare de mangotier

piper negru mimoza floarea tiare

lemn de santal mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Serpentine Silver by Roberto Cavalli.

Serpentine Silver Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roberto Cavalli Serpentine Silver fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roberto Cavalli Serpentine Silver, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Serpentine Silver dupa Roberto Cavalli. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Serpentine Silver de Roberto Cavalli reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Profumum Roma Thundra Sean John I Am King The Body Shop White Musk Intrigue Rosario Flores Siento Zara Ambar Demeter Fragrance Rain Jean Patou Que sais je? Montale Mango Manga Cadillac Cadillac Women Michael Kors Island Palm Beach