Designeri » R S » Floral Acvatic « Grupuri

Aquawoman Rochas de dama

marin
sarat
tropical
Aquawoman Rochas de dama Imagini Aquawoman Rochas de dama Imagini Aquawoman Rochas de dama Imagini

Aquawoman de Rochas este un parfum Floral Acvatic de dama. Aquawoman a fost lansat in 2002. Creatorul acestui parfum este Michel Almairac. Notele de varf sunt apa de mare, bergamot si trandafir; notele de mijloc sunt trandafir, crin si trandafir japonez; Notele de baza sunt mosc, ambra si mango.

apa de mare bergamot trandafir

trandafir crin trandafir japonez

mosc ambra mango

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aquawoman by Rochas.

Aquawoman Recenziile parfumurilor

carmena72
carmena72

Un parfum pe care l-am avut acum cativa ani. Foarte potrivit vara cand afara sunt 40 de grade

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rochas Aquawoman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rochas Aquawoman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aquawoman dupa Rochas. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aquawoman de Rochas reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lancome Magie Noire Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Escada Into the Blue Calvin Klein Euphoria Givenchy Very Irresistible Elizabeth Arden Green Tea Intense Elizabeth Arden Red Door Yves Rocher FlowerParty Chanel Allure Sensuelle Ajmal Sacrifice for Her Roberto Cavalli Acqua Elizabeth Arden Green Tea Yves Rocher Naturelle Cacharel Eden Chanel Chance Eau de Toilette Lancome La Vie Est Belle Chanel Chance Eau Fraiche Christian Dior Hypnotic Poison