Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Amber Aoud Roja Dove unisex

Amber Aoud Roja Dove unisex

oud

Amber Aoud de Roja Dove este un parfum Oriental Condimentat unisex. Amber Aoud a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Roja Dove. Notele de varf sunt bergamot, lamaie si lamaie verde; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, ylang-ylang si smochina; Notele de baza sunt Lemn de Agar(Oud), mesteacan, scortisoara, lichen, paciuli, sofran, lemn de santal, Ambergris, zibeta, mosc si radacina de stanjenel.

bergamot lamaie lamaie verde

iasomie trandafir ylang-ylang smochina

Lemn de Agar(Oud) mesteacan scortisoara lichen paciuli sofran lemn de santal Ambergris zibeta mosc radacina de stanjenel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amber Aoud by Roja Dove.

Amber Aoud Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

The best perfum cu oud in opinia mea , un parfum in adevăratul sens al cuvântului , o capodopera olfactivă , un Parfum ! Se deschide cu aroma senzuala de oud ( in nici un caz medicinal) si trandafir ,apar si notele de citrice si iasomie care se topesc ușor , devine cald , lemnos , feminin , un adevărat lux , in toate sensurile . Îmi închipui ce frumos este si in varianta extract ! Nota 10

Amber Aoud by Roja Dove 4.29 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roja Dove Amber Aoud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roja Dove Amber Aoud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amber Aoud dupa Roja Dove. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amber Aoud de Roja Dove reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roja Dove Roja Xerjoff Red Hoba Roja Dove Nüwa Roja Dove Aoud Tom Ford Noir de Noir Roja Dove Diaghilev Roja Dove Amore Mio Roja Dove Innuendo Roja Dove H The Exclusive Parfum Roja Dove Scandal MariaLux Truly Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Roja Dove Enigma WIDIAN II Boadicea the Victorious Valiant Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Roja Dove Danger Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Chanel Les Exclusifs de Chanel Misia Frederic Malle Carnal Flower