Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Amber Aoud Roja Dove unisex

Amber Aoud Roja Dove unisex

oud

Amber Aoud de Roja Dove este un parfum Oriental Condimentat unisex. Amber Aoud a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Roja Dove. Notele de varf sunt bergamot, lamaie si lamaie verde; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, ylang-ylang si smochina; Notele de baza sunt Lemn de Agar(Oud), mesteacan, scortisoara, lichen, paciuli, sofran, lemn de santal, Ambergris, zibeta, mosc si radacina de stanjenel.

bergamot lamaie lamaie verde

iasomie trandafir ylang-ylang smochina

Lemn de Agar(Oud) mesteacan scortisoara lichen paciuli sofran lemn de santal Ambergris zibeta mosc radacina de stanjenel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amber Aoud by Roja Dove.

Amber Aoud Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roja Dove Amber Aoud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roja Dove Amber Aoud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amber Aoud dupa Roja Dove. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amber Aoud de Roja Dove reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roja Dove Aoud Roja Dove Diaghilev Roja Dove H The Exclusive Parfum Roja Dove Roja WIDIAN II Xerjoff Red Hoba Roja Dove Nüwa Tom Ford Noir de Noir Frederic Malle Carnal Flower Fragrance Du Bois Oud Orange Intense Roja Dove Innuendo Roja Dove 51 Pour Femme Roja Dove Beguiled WIDIAN Gold II Roja Dove Scandal Roja Dove Amore Mio WIDIAN V Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Nabucco Amatys Parfum Fin