Designeri » R S » Chypre Floral « Grupuri

Risque Roja Dove de dama

Risque Roja Dove de dama

Risque Roja Dove de dama Imagini

Risque de Roja Dove este un parfum Chypre Floral de dama. Risque a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Roja Dove. Notele de varf sunt bergamot, lamaie si litsea cubeba; notele de mijloc sunt musetel, iasomie, trandafir, zambila si ylang-ylang; Notele de baza sunt vetiver, labdanum, paciuli, lichen, cedru si zibeta.

bergamot lamaie litsea cubeba

musetel iasomie trandafir zambila ylang-ylang

vetiver labdanum paciuli lichen cedru zibeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Risque by Roja Dove.

Risque Recenziile parfumurilor

Doamne, Dumnezeuleeee..... asa emotii nu mi-a mai produs un parfum de muuuult timp... de fapt de la Portrait of a lady, niciun alt parfum nu a mai reusit sa ma dea pe spate ca acesta de acum! Efectiv este un parfum cu un magnetism aparte, un parfum de femeie sofisticata, de cea mai inalta clasa, o femeie de care nu te apropii pentru ca iti produce fiori reci cand o vezi! Un paciuli minunat, amestecat perfect cu un lichen care nu isi arata coltii, suprapuse peste cea mai scumpa esenta de trandafiri, formeaza cel mai rafinat si superb miros pe care l-am intalnit in ultimul timp. Siaj si persistenta bune. Evaluare: 10/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roja Dove Risque fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roja Dove Risque, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Risque dupa Roja Dove. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Risque de Roja Dove reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tom Ford Noir de Noir Puredistance Opardu Guerlain Shalimar Parfum Initial WIDIAN II Boadicea the Victorious Ardent Roja Dove Danger WIDIAN IV Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Frederic Malle Iris Poudre Guerlain French Kiss Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Frederic Malle Portrait of a Lady WIDIAN Gold II WIDIAN V Roja Dove Amore Mio Roja Dove Lily Roja Dove Amber Aoud Lorenzo Villoresi Teint de Neige Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Amouage Honour Woman