Designeri » R S » Floral « Grupuri

Laki Romeo Gigli de dama

Laki Romeo Gigli de dama

Laki de Romeo Gigli este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta citrice, bujor, trandafir si condimente.

citrice bujor trandafir condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Laki by Romeo Gigli.

Laki Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Romeo Gigli Laki fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Romeo Gigli Laki, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Laki dupa Romeo Gigli. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Laki de Romeo Gigli reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Ralph Lauren Glamourous Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Michel Klein Un Air de Comedie Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Michael Kors Very Pretty Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Caswell Massey Lilac Erreuno Miss Erreuno Succes de Paris Dreaming Princess