Designeri » R S » Floral Fructat « Grupuri

Roxy Roxy de dama

Roxy Roxy de dama

acrisor
Roxy Roxy de dama Imagini Roxy Roxy de dama Imagini

Roxy de Roxy este un parfum Floral Fructat de dama. Roxy a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Antoine Maisondieu. Notele de varf sunt note fructate si fructe rosii; notele de mijloc sunt magnolie, violeta, ylang-ylang si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, mosc si frangipani.

note fructate fructe rosii

magnolie violeta ylang-ylang lacramioare

lemn de santal ambra mosc frangipani

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Roxy by Roxy.

Roxy Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Roxy Roxy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Roxy Roxy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Roxy dupa Roxy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Roxy de Roxy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Alfred Sung Shi Jeanne Arthes Romantic Avon Brasil Beat Sarantis B.U. Heartbeat Victoria`s Secret Enchanted Apple So...? So...? Eternal Eisenberg I Am s.Oliver Superior Oriflame The Babes Passion Berry Faberlic You Nova Dream Sugababes Touch Bjorn Borg Love All Crystal Blue