Designeri » R S » Pielarie « Grupuri

Se-x S-Perfume unisex

Se-x S-Perfume unisex

sarat
Se-x S-Perfume unisex Imagini

Se-x de S-Perfume este un parfum Pielarie unisex. Se-x a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Christophe Laudamiel. Parfumul prezinta mosc, pielarie, sare, camelie, capsuni, note lemnoase, grau, bergamot, nucsoara, piper, iasomie, lemn de santal, paciuli si mesteacan.

mosc pielarie sare camelie capsuni note lemnoase grau bergamot nucsoara piper iasomie lemn de santal paciuli mesteacan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Se-x by S-Perfume.

Se-x Recenziile parfumurilor

Se-x by S-Perfume 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre S-Perfume Se-x fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre S-Perfume Se-x, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Se-x dupa S-Perfume. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Se-x de S-Perfume reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Caron Tabac Blond Daniel Hechter Caractere Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Houbigant Duc de Vervins Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Humiecki & Graef Askew Knize Knize Ten Ayala Moriel Espionage Serge Lutens Boxeuses Susan D. Owens Heir Mona di Orio Cuir Amouage Memoir Man