Designeri » R S » Floral Fructat « Grupuri

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition S.T. Dupont de dama

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition S.T. Dupont de dama

Avut: 2

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition S.T. Dupont de dama Imagini

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition de S.T. Dupont este un parfum Floral Fructat de dama. 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt Para, coacaze negre, lamai si floare de lamai; notele de mijloc sunt trandafir, iasomie si ylang-ylang; Notele de baza sunt mosc, vanilie si paciuli.

Para coacaze negre lamai floare de lamai

trandafir iasomie ylang-ylang

mosc vanilie paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition by S.T. Dupont.

Eau de Iceberg Pour Femme

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition Recenziile parfumurilor

ancaan
ancaan

Eu l-am comandat online, netestandu-l in prealabil. Pe baza recenziilor, ar fi trebuit sa imi placa. Din pacate, nu e deloc pe placul meu. Este unul dintre putinele parfumuri pe care stomacul meu nu le poate "digera". Pe pielea mea, este dulce si amarui in acelasi timp, siropos si greoi. Ce pacat!

laura24
laura24

Foarte potrivit pentru vara torida.Florile de lamai se simt cel mai bine.Este fresh dar nu taios fiind indulcit putin de vanilie si iasomie.Are persistenta si siaj destul de bune.
Asemanarea cu Iceberg 74 femme este izbitoare in primele 2 ore de la aplicare.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre S.T. Dupont 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre S.T. Dupont 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition dupa S.T. Dupont. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition de S.T. Dupont reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bruno Banani Bruno Banani Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Escada Chiffon Sorbet Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Liz Claiborne Spark Seduction Hollister Socal Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Clean Fresh Laundry Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Coach Coach Poppy Esme Rene Eve's Secret Ajmal Lure for Her