Designeri » R S » Floral « Grupuri

Orazuli S.T. Dupont de dama

Orazuli S.T. Dupont de dama

migdale

Orazuli de S.T. Dupont este un parfum Floral de dama. Orazuli a fost lansat in 2005. Notele de varf sunt frezie, neroli si migdale amare; notele de mijloc sunt osmanthus, iasomie si lacramioare; Notele de baza sunt mosc, vanilie si lamaie.

frezie neroli migdale amare

osmanthus iasomie lacramioare

mosc vanilie lamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Orazuli by S.T. Dupont.

Orazuli Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre S.T. Dupont Orazuli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre S.T. Dupont Orazuli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Orazuli dupa S.T. Dupont. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Orazuli de S.T. Dupont reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bvlgari Rose Essentielle Burberry Tender Touch Chanel Gardenia Rochas Poupee Mary Kay Tribute for Women Il Profvmo Rose Secrète Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Serge Lutens Nuit de Cellophane Myrurgia Promesa de Amor Essentially Me Empress of India Vivienne Westwood Naughty Alice