Designeri » R S » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Zohar (Musk) Sabon unisex

Zohar (Musk) Sabon unisex

Zohar (Musk) de Sabon este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Parfumul prezinta mosc, osmanthus, lemn de santal, vanilie si trandafir.

mosc osmanthus lemn de santal vanilie trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zohar (Musk) by Sabon.

Zohar (Musk) Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sabon Zohar (Musk) fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sabon Zohar (Musk), completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zohar (Musk) dupa Sabon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zohar (Musk) de Sabon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Max Mara Max Mara Al-Rehab Al Hanouf Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Eau D`Italie Paestum Rose Emanuel Ungaro Divas Montale White Musk Pink Room Parfum Pour Toi Mayssa Mayssa Lulu Beauty Gigi Lulu Beauty Lulamae ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque