Designeri » R S » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Zohar (Musk) Sabon unisex

Zohar (Musk) Sabon unisex

Zohar (Musk) de Sabon este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Parfumul prezinta mosc, osmanthus, lemn de santal, vanilie si trandafir.

mosc osmanthus lemn de santal vanilie trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zohar (Musk) by Sabon.

Zohar (Musk) Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sabon Zohar (Musk) fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sabon Zohar (Musk), completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zohar (Musk) dupa Sabon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zohar (Musk) de Sabon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Aramis Aramis Always for Her Michael Kors Island Capri Adidas Adidas Pure Energy Baldinini Baldinini Emanuel Ungaro Divas Love & Toast Pomme Poivre Nobile 1942 Ponte Vecchio W O Boticario Floratta Sapphire Kate Walsh Boyfriend Paris Hilton Passport Tokyo Paris Hilton Passport South Beach