Designeri » R S » Floral Acvatic « Grupuri

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali de dama

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali de dama

acvatic
Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali de dama Imagini Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali de dama Imagini Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali de dama Imagini Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali de dama Imagini

Sea & Sun in Cadaques de Salvador Dali este un parfum Floral Acvatic de dama. Sea & Sun in Cadaques a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Michel Almairac. Notele de varf sunt caisa, coacaze negre si kumquat; notele de mijloc sunt frezie, nufar si lotus; Notele de baza sunt ambra, mosc si cedru.

caisa coacaze negre kumquat

frezie nufar lotus

ambra mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sea & Sun in Cadaques by Salvador Dali.

Sea & Sun in Cadaques Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Apele de toaleta de la Salvador Dali au longevitate foarte mica.Dupa doua produse incercate - vesele ele asa, dar atat - nu ma mai asteptam la ceva notabil.Totusi,aceasta apa de toaleta in care se simte foarte bine frezia si moscul are ceva care ma duce cu gandul intradevar la soare si mare.De unde vine acel ceva nu imi dau seama. Care este ingredientul care ii da acea nota acvatica, nu am reusit sa aflu.Apoi mirosurile se adancesc putin si parca m-as fi mutat intr-o gradina cu frezii, dimineata fiind.Stau cu nasul lipit de piele si savurez pe indelete pana am ce,caci stiu din experientele anterioare ca in maxim 2 ore o sa dispara mirajul.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sea & Sun in Cadaques dupa Salvador Dali. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sea & Sun in Cadaques de Salvador Dali reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Acvatic
Calvin Klein Eternity Summer Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Rochas Aquawoman Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Clinique Happy in Bloom 2010 Ebba Los Angeles Miss Ebba Oriflame Sensoria Michel Germain Deauville Bjorn Borg Love All Clean Green Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk Royal Apothic City Of Angels