Designeri » R S » Floral « Grupuri

F by Ferragamo Salvatore Ferragamo de dama

F by Ferragamo Salvatore Ferragamo de dama

sapun
F by Ferragamo Salvatore Ferragamo de dama Imagini F by Ferragamo Salvatore Ferragamo de dama Imagini

F by Ferragamo de Salvatore Ferragamo este un parfum Floral de dama. F by Ferragamo a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Parfumul prezinta floare de portocal, iasomie si trandafir.

floare de portocal iasomie trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about F by Ferragamo by Salvatore Ferragamo.

F by Ferragamo Recenziile parfumurilor

maeda
maeda

F by Ferragamo este un parfum interesant, dulce, dar putin sintetic, din pacate. Este potrivit pentru vremea mai rece. Mi se pare ca miroase a bomboane si a ceva vanilie. Iasomia nu se simte si nici trandafirul.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvatore Ferragamo F by Ferragamo fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvatore Ferragamo F by Ferragamo, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica F by Ferragamo dupa Salvatore Ferragamo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre F by Ferragamo de Salvatore Ferragamo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Elie Saab Le Parfum Christian Dior Miss Dior (new) Chanel Chance Eau Tendre Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior Pure Poison Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Givenchy Very Irresistible Sensual Carolina Herrera CH Guerlain L'Instant Magic Escada Especially Escada Delicate Notes Gianfranco Ferre In The Mood For Love Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Roberto Cavalli Just Cavalli Ajmal Sacrifice for Her Chanel Allure Sensuelle Chloe Love Guerlain Insolence Eau de Parfum Lalique Lalique Le Parfum Givenchy Dahlia Noir