Designeri » R S » « Grupuri

F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo de barbati

F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo de barbati

F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo de barbati Imagini F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo de barbati Imagini

F by Ferragamo Black de Salvatore Ferragamo este un parfum de barbati. F by Ferragamo Black a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Olivier Polge. Notele de varf sunt lavanda si mar; notele de mijloc sunt piper negru si coriandru; Notele de baza sunt labdanum si boabe de tonka.

lavanda mar

piper negru coriandru

labdanum boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about F by Ferragamo Black by Salvatore Ferragamo.

F by Ferragamo Black Recenziile parfumurilor

Salcam
Salcam

nemaipomenit parfum!

Brian
Brian

Un parfum simplu, cu putine note in compozite, dar foarte placut, elegant si subestimat.

Nota de lavanda este superba, iar combinatia cu piper negru si tonka este foarte reusita. Imi aminteste de Chanel Allure Homme, pe care l-am avut, dar acest Ferragamo mi se pare chiar mai bun.

Chiar daca e un parfum Black poate fi purtat si ziua, in special in anotimpurile reci.

Versatilitatea il face unul din cele mai folosite parfumuri din colectia mea. Raportul calitate / pret este fantastic.

Aduce multe complimente iar persistenta si siajul sunt foarte bune.

Merita incercat.

F by Ferragamo Black by Salvatore Ferragamo 4.20 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica F by Ferragamo Black dupa Salvatore Ferragamo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre F by Ferragamo Black de Salvatore Ferragamo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Alfred Dunhill Icon Lanvin Arpege Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Fendi Fan di Fendi pour Homme Chanel Antaeus Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Montblanc Individuel Christian Dior Dior Homme Intense Givenchy Pi Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Kenzo Kenzo Homme  Boisee Mercedes-Benz Mercedes Benz Intense Mercedes-Benz Mercedes-Benz Carolina Herrera Chic For Men