Designeri » R S » Chypre Floral « Grupuri

F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama

F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama

F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama Imagini F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama Imagini F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama Imagini F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama Imagini F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama Imagini F for Fascinating Salvatore Ferragamo de dama Imagini

F for Fascinating de Salvatore Ferragamo este un parfum Chypre Floral de dama. F for Fascinating a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Olivier Polge. Nota de varf este mandarina; Nota de mijloc este iasomie; Nota de baza este paciuli.

mandarina

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about F for Fascinating by Salvatore Ferragamo.

F for Fascinating Recenziile parfumurilor

catpower
catpower

foarte slab, in jumatate de ora nu se mai simtea ca m-am dat cu vreun parfum, oricum mirosul e ceva ce-am mai mirosit de o mie de ori pana acum

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvatore Ferragamo F for Fascinating fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvatore Ferragamo F for Fascinating, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica F for Fascinating dupa Salvatore Ferragamo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre F for Fascinating de Salvatore Ferragamo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Yohji Yamamoto Yohji Essential Trussardi Trussardi Trussardi Trussardi Skin Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Sisley Eau du Soir 2007 Tom Ford White Patchouli Ineke Balmy Days & Sundays Lotto Gravity Power for Women Le Labo Iris 39 DSH Perfumes Minuit Genny Genny Marc de la Morandiere Sissi