Designeri » R S » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Incanto Pour Homme Salvatore Ferragamo de barbati

Incanto Pour Homme Salvatore Ferragamo de barbati

ierbos
Incanto Pour Homme Salvatore Ferragamo de barbati Imagini Incanto Pour Homme Salvatore Ferragamo de barbati Imagini

Incanto Pour Homme de Salvatore Ferragamo este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Incanto Pour Homme a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Louise Turner. Notele de varf sunt pelin, frunze de bambus si portocala amaruie; notele de mijloc sunt chiparos, cedru de Atlas si muscata de Bourbon; Notele de baza sunt vetiver, lemn de santal si mosc alb.

pelin frunze de bambus portocala amaruie

chiparos cedru de Atlas muscata de Bourbon

vetiver lemn de santal mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Incanto Pour Homme by Salvatore Ferragamo.

Incanto Pour Homme Recenziile parfumurilor

vladiopa
vladiopa

un parfum dezamagitor. Debuteaza cu niste note de varf florale placute insa dispare foarte foarte repede fara sa apuci sa-ti dai seama de intregul buchet de note sau fara sa iti dai seama ca te-ai dat cu el

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Incanto Pour Homme dupa Salvatore Ferragamo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Incanto Pour Homme de Salvatore Ferragamo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Christian Dior Fahrenheit Chloe Chloe Collection 2005 Creed Green Irish Tweed Chanel Egoiste Platinum Lacoste Cool Play Al-Rehab Silver Cathy Guetta Ibiza for Men Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Neil Morris Clear Faconnable Faconnable Christian Dior Fahrenheit Absolute