Designeri » R S » Citric « Grupuri

Tuscan Soul Salvatore Ferragamo unisex

Tuscan Soul Salvatore Ferragamo unisex

Avut: 4 Vreau: 1

Tuscan Soul Salvatore Ferragamo unisex Videouri
Tuscan Soul Salvatore Ferragamo unisex Imagini Tuscan Soul Salvatore Ferragamo unisex Imagini

Tuscan Soul de Salvatore Ferragamo este un parfum Citric unisex. Tuscan Soul a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Pierre Bourdon. Notele de varf sunt bergamot si petit grain; notele de mijloc sunt floare de portocal si magnolie; Notele de baza sunt floare de stanjenel si smochin.

bergamot petit grain

floare de portocal magnolie

floare de stanjenel smochin

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tuscan Soul by Salvatore Ferragamo.

Tuscan Soul Recenziile parfumurilor

Imi pare un citric-acvatic oarecare, cenu are nimic special. Imi seamana putin cu CK One al lui Calvin Klein, insa acela imi pare ceva mai rafinat. Simt aici magnolie, floare de portocal si ceva lamaie. Ar fi potrivit pentru primavara-vara, insa nu l-as cumpara...
Siaj si persistenta moderata. Evaluare: 6,5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvatore Ferragamo Tuscan Soul fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvatore Ferragamo Tuscan Soul, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tuscan Soul dupa Salvatore Ferragamo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tuscan Soul de Salvatore Ferragamo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Roccobarocco Mouse Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Czech & Speake Neroli Calypso Christiane Celle Calypso The Carolina Herrera 212 H2O Antica Farmacista Grapefruit Smell Bent Lemon Cowboy Krigler Relaxing Verbena Bond No 9 Texas The Organic Pharmacy Organic Glam Citron