Designeri » R S » Floral Verde « Grupuri

Dawn Sarah Jessica Parker de dama

Avut: 1 Vreau: 1

ozonic
acvatic
Dawn Sarah Jessica Parker de dama Imagini Dawn Sarah Jessica Parker de dama Imagini Dawn Sarah Jessica Parker de dama Imagini Dawn Sarah Jessica Parker de dama Imagini Dawn Sarah Jessica Parker de dama Imagini

Dawn de Sarah Jessica Parker este un parfum Floral Verde de dama. Dawn a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Stephen Nilsen. Notele de varf sunt citrice, aglica si frunza de violeta; Nota de mijloc este orhidee; Notele de baza sunt vanilie, radacina de stanjenel, lichen, vetiver si mosc.

citrice aglica frunza de violeta

orhidee

vanilie radacina de stanjenel lichen vetiver mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dawn by Sarah Jessica Parker.

Dawn Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Fin, delicat, cu un miros extrem de plăcut.
Ador parfumul asta, este o încântare!

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Mi se pare ca miroase superb, familiar desi nu recunosc nici una din notele listate. Parfumul este in intregime un floral, bogat, intens dar nu si longeviv.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sarah Jessica Parker Dawn fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sarah Jessica Parker Dawn, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dawn dupa Sarah Jessica Parker. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dawn de Sarah Jessica Parker reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Elizabeth Arden Arden Beauty Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete CB I Hate Perfume I am a Dandelion Coty Muguet des Bois Hermes Eau D`Orange Verte Esteban Tempete de Zeste Bond No 9 Central Park Pierre Balmain Vent Vert Katie Price aka Jordan Besotted Tartine et Chocolat Ptisenbon Floris Seringa Calypso Christiane Celle Jasmin