Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

24 Gold ScentStory unisex

24 Gold ScentStory unisex

oud
24 Gold ScentStory unisex Imagini

24 Gold de ScentStory este un parfum Oriental Lemnos unisex. Notele de varf sunt Lemn de Agar(Oud), iasomie si lemn de guaiac; notele de mijloc sunt lemn de santal, cedru si anason stelat; Notele de baza sunt vanilie, ambra si ylang-ylang.

Lemn de Agar(Oud) iasomie lemn de guaiac

lemn de santal cedru anason stelat

vanilie ambra ylang-ylang

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 24 Gold by ScentStory.

24 Gold Oud Edition

24 Gold Recenziile parfumurilor

Catalin1981
Catalin1981

Este parfumul care-mi aduce multe complimente.

a4tech
a4tech

PARFUMUL MIROASE A MIERE SI VANILIE.....Mi se pare prea dulce pentru barbati...

lily13ana
lily13ana

L-am cumparat blind, imi place cum miroase, este dulce, mi se pare ca seamana cu Lalique Le Parfum, insa Le Parfum are proiectie mai buna decat acesta pe piele. Longevitate buna, insa dupa vreo 2 ore se simte doar daca il mirosi la nivelul pielii. Pe haine are proiectie buna si sta cu zilele.

sNaKey
sNaKey

Recomandat de multă lume, am luat întâi o mostră de pe aoro pentru a-l testa înainte de a-l cumpăra. De obicei sunt adeptul Blind-Buy, însă acesta fiind unisex am spus să încerc înainte.

Primul miros: extraordinar! Se îmbină perfect notele picante cu cele dulce, se simte din plin o zmeură vanilată :)

Pentru cei cărora le plac parfumurile gurmande, puțin dulce, speciale pentru iarnă, acesta este un adevărat BEST BUY. Mai ales la prețul pe care-l are.

24 Gold by ScentStory 3.78 out of 5 based on 19 ratings and 4 user reviews

Eau De Toilette 1oz
24 Gold The Fragrance Cologne by ScentStory, 1 oz Eau De Toilette Spray for Men
24 Gold The Fragrance Cologne by ScentStory, 1 oz Eau De Toilette Spray for Men
Eau De Toilette 1.7oz
24 Gold The Fragrance Cologne by ScentStory, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Eau De Toilette 3.4oz
24 Gold The Fragrance Cologne by ScentStory, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
EDT Mini 3.4oz
24 Gold The Fragrance Cologne by ScentStory, 3.4 oz Eau De Toilette Spray 0.8 oz Mini EDT Pocket Spray for Men
Eau De Parfum 3.4oz
24 Gold Elixir Cologne by ScentStory, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Men
24 Gold Elixir Cologne by ScentStory, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Men

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre ScentStory 24 Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre ScentStory 24 Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 24 Gold dupa ScentStory. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 24 Gold de ScentStory reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane Thierry Mugler A*Men Pure Malt Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Montblanc Individuel Thierry Mugler A*Men Les Parfums de Cuir Nikos Sculpture pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Allure Homme Sport