Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

24 Gold ScentStory unisex

24 Gold ScentStory unisex

oud
24 Gold ScentStory unisex Imagini

24 Gold de ScentStory este un parfum Oriental Lemnos unisex. Notele de varf sunt Lemn de Agar(Oud), iasomie si lemn de guaiac; notele de mijloc sunt lemn de santal, cedru si anason stelat; Notele de baza sunt vanilie, ambra si ylang-ylang.

Lemn de Agar(Oud) iasomie lemn de guaiac

lemn de santal cedru anason stelat

vanilie ambra ylang-ylang

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 24 Gold by ScentStory.

Oud Save The Queen
24 Gold Oud Edition
Raghba

24 Gold Recenziile parfumurilor

Catalin1981
Catalin1981

Este parfumul care-mi aduce multe complimente.

a4tech
a4tech

PARFUMUL MIROASE A MIERE SI VANILIE.....Mi se pare prea dulce pentru barbati...

lily13ana
lily13ana

L-am cumparat blind, imi place cum miroase, este dulce, mi se pare ca seamana cu Lalique Le Parfum, insa Le Parfum are proiectie mai buna decat acesta pe piele. Longevitate buna, insa dupa vreo 2 ore se simte doar daca il mirosi la nivelul pielii. Pe haine are proiectie buna si sta cu zilele.

sNaKey
sNaKey

Recomandat de multă lume, am luat întâi o mostră de pe aoro pentru a-l testa înainte de a-l cumpăra. De obicei sunt adeptul Blind-Buy, însă acesta fiind unisex am spus să încerc înainte.

Primul miros: extraordinar! Se îmbină perfect notele picante cu cele dulce, se simte din plin o zmeură vanilată :)

Pentru cei cărora le plac parfumurile gurmande, puțin dulce, speciale pentru iarnă, acesta este un adevărat BEST BUY. Mai ales la prețul pe care-l are.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre ScentStory 24 Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre ScentStory 24 Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 24 Gold dupa ScentStory. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 24 Gold de ScentStory reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Fahrenheit Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Tom Ford Tobacco Vanille Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Thierry Mugler A*Men Les Parfums de Cuir Montblanc Individuel Nikos Sculpture pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme