Designeri » R S » Lemnos Condimentat « Grupuri

24 Gold Oud Edition ScentStory unisex

24 Gold Oud Edition ScentStory unisex

scortisoara
oud

24 Gold Oud Edition de ScentStory este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Acesta este un parfum nou 24 Gold Oud Edition a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt nucsoara, piper roz, scortisoara si mandarina italieneasca; notele de mijloc sunt lemn de guaiac, vetiver, cedru, lemn de santal si mesteacan; Notele de baza sunt ambra, boabe de vanilie, mosc si Lemn de Agar(Oud).

nucsoara piper roz scortisoara mandarina italieneasca

lemn de guaiac vetiver cedru lemn de santal mesteacan

ambra boabe de vanilie mosc Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 24 Gold Oud Edition by ScentStory.

24 Gold

24 Gold Oud Edition Recenziile parfumurilor

Catalin1981
Catalin1981

Seamana foarte mult cu fratele lui mai mare,24 Gold,numai ca acesta merge foarte bine Primavara si Toamna pentru ca are un siaj mai moderat. Am vazut recenzii in care se spunea ca seamana foarte mult cu 1 Million. Fals. Nu vad nimic asemanator intre cele doua.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre ScentStory 24 Gold Oud Edition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre ScentStory 24 Gold Oud Edition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 24 Gold Oud Edition dupa ScentStory. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 24 Gold Oud Edition de ScentStory reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Jil Sander Sander for Men Laura Biagiotti Tempore Uomo Sergio Tacchini Active Water Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme O Boticario Quasar Fire Rasasi Hatem D.S. & Durga Barbados Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Guerlain Chamade Pour Homme The Different Company Sens et Bois Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Smell Bent Lucy Fur