Designeri » R S » « Grupuri

I Am King Sean John de barbati

acrisor
I Am King Sean John de barbati Imagini I Am King Sean John de barbati Imagini I Am King Sean John de barbati Imagini I Am King Sean John de barbati Imagini I Am King Sean John de barbati Imagini I Am King Sean John de barbati Imagini

I Am King de Sean John este un parfum de barbati. I Am King a fost lansat in 2008. I Am King a fost creat de Karyn Khoury, Trudi Loren si IFF. Notele de varf sunt mandarina, portocala si merisor; notele de mijloc sunt coacaze si apa de mare; Notele de baza sunt lamaie de Amalfi, laudanum frantuzesc, cedru, vetiver, lichen si lemn de santal.

mandarina portocala merisor

coacaze apa de mare

lamaie de Amalfi laudanum frantuzesc cedru vetiver lichen lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about I Am King by Sean John.

I Am King Recenziile parfumurilor

I Am King Cologne by Sean John, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
Sean John I Am King by Sean John EDT Spray 3.4 oz for Men
Sean John I Am King by Sean John EDT Spray 3.4 oz for Men
Gift Set 4oz
Sean John I Am King Gift Set II. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz Aftershave Balm 3,4 oz
Eau De Toilette 3.4oz
Sean John I Am King by Sean John EDT Spray 3.4 oz Aftershave Balm 3.4 oz Shower Gel 3.4 oz for Men
StrawberryNET.com
Sean John I Am King Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Sean John I Am King Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
I Am King Gift Set by Sean John Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spreay Watch

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sean John I Am King fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sean John I Am King, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica I Am King dupa Sean John. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre I Am King de Sean John reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
The Body Shop White Musk Intrigue Esteban Esprit de Thé Demeter Fragrance Thunderstorm Christian Dior Dior Homme Voyage Nina Ricci Fille d`Eve Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Profumi del Forte Marconi 3 Shiseido Zen for Men Paolo Gigli Fuoco Essentially Me Chypre Jean Patou Que sais je? Demeter Fragrance Baby Powder