Designeri » R S » « Grupuri

I Am King Of The Night Sean John de barbati

I Am King Of The Night Sean John de barbati

I Am King Of The Night de Sean John este un parfum de barbati. I Am King Of The Night a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt portocala, mandarina si merisor; notele de mijloc sunt coacaze si apa de mare; Notele de baza sunt vetiver, laudanum frantuzesc, lemn de santal, lichen, cedru de Virginia si lamaie de Amalfi.

portocala mandarina merisor

coacaze apa de mare

vetiver laudanum frantuzesc lemn de santal lichen cedru de Virginia lamaie de Amalfi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about I Am King Of The Night by Sean John.

I Am King Of The Night Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sean John I Am King Of The Night fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sean John I Am King Of The Night, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica I Am King Of The Night dupa Sean John. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre I Am King Of The Night de Sean John reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
s.Oliver s.Oliver Selection for Men Perry Ellis 360° White for Men Shakira Amuleto Faconnable Face a Face pour Homme David & Victoria Beckham Signature Story for Him Essentially Me La Joupe Otto Kern Spring Edition Woman Demeter Fragrance Bubble Gum Rubino Cosmetics Room 726 Black Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Clinique Chemistry IKKS IKKS Young Man