Designeri » R S » « Grupuri

L`orpheline Serge Lutens unisex

L`orpheline Serge Lutens unisex

Vreau: 1

L`orpheline Serge Lutens unisex Videouri L`orpheline Serge Lutens unisex Videouri
L`orpheline Serge Lutens unisex Imagini L`orpheline Serge Lutens unisex Imagini

L`orpheline de Serge Lutens este un parfum unisex. Acesta este un parfum nou L`orpheline a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta tamaie si mosc.

tamaie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`orpheline by Serge Lutens.

L`orpheline Recenziile parfumurilor

Voi deja poate stiti ca eu ador tamaia in parfumuri, asadar, nu avea cum sa nu imi placa acest parfum! Este tot numai tamaie! Este o tamaie smoky, nu rece, ci usor condimentata, ca si cand ar contine un strop de paciuli, este o tamaie calda, aromata, parca ar fi aprinsa. Moscul o face si un pic pudrata. Imi pare insa putin chimic ca si miros. Siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 8/10

L`orpheline by Serge Lutens 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens L`orpheline fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens L`orpheline, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`orpheline dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`orpheline de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
XOXO Heartbeat Donna Karan Delicious Night for Women Yves Rocher Vanille Bourbon Zirh Zirh Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Comptoir Sud Pacifique Aouda Le Labo Musc 25 Los Angeles Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire CB I Hate Perfume Winter 1972 Sue Devitt Golden Temple Effusion Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men