Designeri » R S » « Grupuri

L`orpheline Serge Lutens unisex

L`orpheline Serge Lutens unisex

Vreau: 1

L`orpheline Serge Lutens unisex Videouri L`orpheline Serge Lutens unisex Videouri
L`orpheline Serge Lutens unisex Imagini L`orpheline Serge Lutens unisex Imagini

L`orpheline de Serge Lutens este un parfum unisex. Acesta este un parfum nou L`orpheline a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta tamaie si mosc.

tamaie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`orpheline by Serge Lutens.

L`orpheline Recenziile parfumurilor

Voi deja poate stiti ca eu ador tamaia in parfumuri, asadar, nu avea cum sa nu imi placa acest parfum! Este tot numai tamaie! Este o tamaie smoky, nu rece, ci usor condimentata, ca si cand ar contine un strop de paciuli, este o tamaie calda, aromata, parca ar fi aprinsa. Moscul o face si un pic pudrata. Imi pare insa putin chimic ca si miros. Siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens L`orpheline fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens L`orpheline, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`orpheline dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`orpheline de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Profumum Roma Acqua di Sale Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue M∙A∙C M∙A∙C Monogram s.Oliver Casual Men Carolina Herrera 212 H2O Men Demeter Fragrance Cotton Candy Yves Rocher Framboise So...? So...? Inspired Loewe Solo Loewe Pop John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition Thierry Mugler Angel Mugler Show Star Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010