Designeri » R S » Aromatic « Grupuri

Laine de Verre Serge Lutens unisex

aldehide
sapun
Laine de Verre Serge Lutens unisex Imagini

Laine de Verre de Serge Lutens este un parfum Aromatic unisex. Acesta este un parfum nou Laine de Verre a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta citrice, aldehide, mosc si cashmeran.

citrice aldehide mosc cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Laine de Verre by Serge Lutens.

Donna Karan Women Energizing
DKNY

Laine de Verre Recenziile parfumurilor

Este atat de rece, incat imi evoca exact clantanitul dintilor. Mie imi semana a limonada cu milioane de cuburi de gheata in ea, pusa intr-o frapiera congelata. Moscul nu am reusit sa-l descopar, doar lamaia.
Este sigur o idee proasta sa-l testez acum, iarna, poate la vara il voi percepe altfel.

Un parfum rece, fieros, ce miroase metalic, racoritor. Devine si usor dulceag pe parcurs, dar ramane un aldehidic foarte rece, potrivit pentru veile caniculare. Siaj moderat, persistenta moderata. Evaluare: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens Laine de Verre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens Laine de Verre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Laine de Verre dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Laine de Verre de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Jardin de France Naturelle Playboy Playboy Malibu Le Jardin Retrouve Verveine Yosh U4eahh! 2.43 CB I Hate Perfume Lavender Tea Washington Tremlett Hampstead Water Michel Germain Tattoo Ortigia Sicilia Fico D'India MOR Jasmine Tea Lord`s Jester Demeter Solinotes Musc