Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

Miel De Bois Serge Lutens unisex

Miel De Bois Serge Lutens unisex

miere
Miel De Bois Serge Lutens unisex Imagini Miel De Bois Serge Lutens unisex Imagini

Miel De Bois de Serge Lutens este un parfum Oriental Lemnos unisex. Miel De Bois a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Christopher Sheldrake. Parfumul prezinta miere, stanjenel, lemn de abanos, lemn de guaiac, stejar si mosc.

miere stanjenel lemn de abanos lemn de guaiac stejar mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miel De Bois by Serge Lutens.

Miel De Bois Recenziile parfumurilor

nelly_rose
nelly_rose

De pe mostra solida.

E sirop de miere dulce care a stat in butoi de lemn. Aroma de miere este intensa de la inceput la sfarsit. Dar surprinzator, nu e mierea aia dulce de la care te ustura gatul ci e indoita cu apa. E prima miere din parfumuri pe care o tolerez dar parca n-as vrea sa miros a stup de albine.
Dar poate ca mostra solida nu-mi reda toate nuantele parfumului.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens Miel De Bois fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens Miel De Bois, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miel De Bois dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miel De Bois de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Balenciaga Cristobal pour Homme Serge Lutens Vetiver Oriental Serge Lutens Arabie Versace Versus Uomo Parfum d`Empire Equistrius Gabriela Sabatini Devotion for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Honore des Pres Chaman`s Party Fred Hayman Touch With Love SoOud Kanz Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal