Designeri » R S » Oriental Lemnos « Grupuri

Santal Majuscule Serge Lutens unisex

Santal Majuscule Serge Lutens unisex

cacao

Santal Majuscule de Serge Lutens este un parfum Oriental Lemnos unisex. Santal Majuscule a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta lemn de santal, cacao si trandafir de Damasc.

lemn de santal cacao trandafir de Damasc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Santal Majuscule by Serge Lutens.

Santal Blanc
Jeux de Peau

Santal Majuscule Recenziile parfumurilor

Ohhh!! Cred ca este cel mai frumos santal testat de mine pana acum! Nu este uscat, ca in Sensous Noir, ci aromat (de la trandafir) si cremos-dulce de la nota de cacao! Cu siguranta are si ceva vanilie, fiindca parfumul se indulceste destul , dar nu o vad listata. Este elegant, pretabil mai mult femeilor, are siaj si persistenta moderate. Evaluare: 9/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens Santal Majuscule fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens Santal Majuscule, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Santal Majuscule dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Santal Majuscule de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

By Kilian Back to Black Serge Lutens Ambre Sultan Lorenzo Villoresi Teint de Neige Serge Lutens Feminite du Bois Boadicea the Victorious Ardent Frederic Malle Musc Ravageur Amouage Memoir Woman Puredistance I Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Juliette Has A Gun Lady Vengeance By Kilian Love by Kilian Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain MDCI Parfums La Belle Helene Xerjoff Esquel Christian Dior Dune Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Guerlain Spiritueuse Double Vanille Serge Lutens Sa Majeste la Rose Serge Lutens Chergui