Designeri » R S » Floral « Grupuri

Sarrasins Serge Lutens de dama

Sarrasins Serge Lutens de dama

Vreau: 1

Sarrasins Serge Lutens de dama Imagini

Sarrasins de Serge Lutens este un parfum Floral de dama. Sarrasins a fost lansat in 2007. Nota de varf este note florale; notele de mijloc sunt garoafa si iasomie; Nota de baza este mosc.

note florale

garoafa iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sarrasins by Serge Lutens.

Sarrasins Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Am încercat Sarrasins in urma cu citiva ani si mi-a rămas in minte si acum , asemanator cu Le Relligiouse ,simplu ,floral , iasomie , ușor de purtat in orice anotimp . Merita încercat .

Sarrasins by Serge Lutens 4.67 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens Sarrasins fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens Sarrasins, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sarrasins dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sarrasins de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Yardley Magnolia Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Kenzo Eau De Fleur de Thé Montale Powder Flowers Revillon Detchema Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Yosh Winter Rose DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet